.

Suave Професионалци 2 во 1 Шампон и Балсам, Пакување од 4 и Suave Деца 2 во 1 Шампон и Балсам

Suave Професионалци 2 во 1 Шампон и Балсам, Пакување од 4 и Suave Деца 2 во 1 Шампон и Балсам

DEN 943.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купи за неа, и се бања време на производи за вашите малечки за слободни.Suave 2-во-1 Шампон и Балсам чисти и условите на вашата коса за само еден, лесен чекор.Suave Професионалци 2-во-1 p H Балансирана Плус Шампон и Балсам собата е збогатен со формула која вклучува p H-балансирана микро навлажнувачки честички. "Suave Surf' s Up 2-во-1 Деца Шампон и Балсам е противалергиски и солза-бесплатно, давајќи им на вашите деца забава бања време ".Suave Професионалци 2-во-1 Шампон и Балсам ќе влогови на вашата коса без да остават израстоци.Оставам на вашата коса чувство мека и да се управува.Се добие работа во бања време со шампон и балсам што го прави чистење и навлажнувачки косата лесно во еден чекор.Suave Деца 2-во-1 шампон и балсам, Surf ' s Up содржи солза-слободен формула која што нежно ги чисти и помага да се елиминира тешки tangles.Формула ја остава косата мека и океанот-свеж мирис е мирис вие и вашите деца ќе го сакам.Формула во ова дете шампон и балсам е дерматолог се тестираат.Миење и климатизација вашето дете коса е еден чекор полесно со Suave Деца 2-во-1 Шампон и Балсам, Surf ' s Up.Оваа дерматолог-тестирани шампон и балсам е противалергиски и солза-слободни.Користете го за да нежно чистење и отстранување на тешки tangles за мека, да се управува и океанот-свеж мирис на косата. 1. Ставете gumball големина износ во влажна коса. 2. Пенливата во перика на меурчиња. 3. Исплакнете темелно. 4. За помош кротењето екстра тешко јазли или одредување утро коса, следат со Suave Деца Detangling спреј.Suave го прави полесно за вас и вашето семејство да уживаат во бања време со собирање на ophthalmologist - и дерматолог-тестиран 2-во-1-ти, 3-во-1 е, detanglers, телото се мијат и стил сида.Дали знаете дека вашето семејство може да заштедите пари и да се зачува вода со исклучување на водата кога ќе шампон и состојба?Приклучи се Suave во нашата заложба за вода конзервација, со тоа што бања време забавно и ефикасно.Збогатен со формула која вклучува p H-балансирана микро навлажнувачки честички, Suave Професионалци 2 во 1 Шампон и Балсам чисти и условите на вашата коса, оставајќи мека и да се управува без израстоци.Да се применуваат, пенливата, исплакнете.

Главните својства