.

Taco Падне Boston Celtics Knucklehead Bobblehead НБА

Taco Падне Boston Celtics Knucklehead Bobblehead НБА

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Taco Падне.Boston Celtics.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Taco Падне Boston Celtics Knucklehead Bobblehead НБА.На официјално лиценцирани bobblehead доаѓа сосема нов во оригиналната кутија.

Главните својства