.

Универзална Отворено Човек Спојувалка за Каиш Случај Мобилен Телефон Ракав Случај СТП Торбичка 4 големини (Црна A)

Универзална Отворено Човек Спојувалка за Каиш Случај Мобилен Телефон Ракав Случај СТП Торбичка 4 големини (Црна

DEN 1142.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Универзална Спојувалка за каиш случај со 4 различни големини,ве молиме изберете ја точната големина со правила : Црна добра за уредот под или еднаква на 6.26x3.07x0.59inch; Црна Б одговара за уредот под или еднаква на 6.02x3.07x0.59inch; Црна C : одговара за уредот под или euqal 5.59x2.95x0.59inch; Црна D одговара за уредот под или еднаква 5.35x2.75x0.59inch.Направен од висок квалитет на вештачка кожа со спојувалка за каиш дизајн,магнетно копче дизајн.ултра-трајни стилски и мека.Имајте на ум : тоа е универзален случај,не може да се вклопи во вашиот уред 100% Двојна Магнети за супериорен блиску Магнетно копче дизајн е многу погодно за вас да го отворите и затворите.Оваа солиден хоризонтална кожа случај додаток е компактен, ултра-трајни, и стилски во исто време Храбар & Импресивен крои Мека Чувствува Силни внатрешни работи Трајни фиксна спојувалка за каиш, Беспрекорна Изработка Останат блиску до вашето тело што ќе ви овозможи да се чувствуваат вибрираат на владата јасно Силна фиксна трајни спојувалка за каиш на грбот Црна A : случај големина 6.5x3.15x0.78inch,одговара за уредот под или еднаква на 6.26x3.07x0.59inch Црна Б : случај големина 6.1x3.15x0.78inch одговара за уредот под или еднаква на 6.02x3.07x0.59inch Црна C : случај големина 5.78x2.95x3.15inch одговара за уредот под или euqal 5.59x2.95x0.59inch Црна D случај големина 5.3x2.75x3.15inch одговара за уредот под или еднаква 5.35x2.75x0.59inch.

Главните својства