.

Ленс Alworth # 19 Бамби Hof Полначи Потпишан Авто Про Модел Капа Шапка Jsa Убавина - Autographed МАК Капи

Ленс Alworth 19 Бамби Hof Полначи Потпишан Авто Про Модел Капа Шапка Jsa Убавина - Autographed МАК Капи

DEN 7862.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed МАК Капи.ЛЕНС ALWORTH # 19 БАМБИ HOF ПОЛНАЧИ ПОТПИШАН АВТО ПРО МОДЕЛ КАПА ШАПКА JSA УБАВИНА, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ленс Alworth сувенири.Сан Диего Полначи сувенири.

Главните својства