.

Брада Раст Грижа за Полнење, Брада Derma Ролери+ Брада Нафта & Брада Balm, Брада Ролери Комплет, Подароци за Мажи

Брада Раст Грижа за Полнење, Брада Derma Ролери+ Брада Нафта & Брада Balm, Брада Ролери Комплет, Подароци за

DEN 527.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПОДЕБЕЛИ БРАДА : Брада Грижа за Полнење ќе се промени вашата брада .Брада Derma Ролери помогне во промоцијата на многу подебели брада.Брада Масло дава витамини и хранливи состојки кои се потребни за брада, Брада Balm на состојба и омекне вашата брада.БЕЗБЕДНО и ПОЗДРАВА КОЖА:Брада ролери комплет е 0.25 mm игла големина и е безбедно должина за домашна употреба.Само чистење пред секоја употреба , се Тркалаат нежно 5-10 пати и назад - хоризонтално, вертикално и дијагонално,процесот не е болна (само пецкање сензација).ЕФЕКТИВНА:Брада Нафта и Брада Balm се направени од чисто природни состојки и се тестирани професионално.Активни состојки може да ви помогне лицето коса за мажи, Брада Balm може да се измазнети, исправи и контролирани брада, и ќе изгледа попривлечно.СОВРШЕН ПОДАРОК:За мажи кој се грижи за неговата брада.YOOBEAUL Брада Грижа за Полнење ќе даде позитивни емоции на секој празник - Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Родендени, Божиќ.НА YOOBEAUL ГАРАНЦИЈА : Сите YOOBEAUL производи доаѓаат со 100% гаранција за квалитет - само да не контактирате за ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување.Обидете YOOBEAUL Брада Грижа за Полнење!Нашите Брада Раст Комплет за промовирање брада Грижа!Големина на игла 0.25 mm се смета најбезбедните големина.Брада ролери комплет прецизност алатката сега е подготвен да им помогне на мажите брада Заштита од целиот свет.Нашите Брада Derma Ролери и Брада Масло + Брада Balm подлежат на строга контрола на квалитетот.Материјалите што се користат се безбедни и ефикасни.✅Предност : 1. Промовира брада грижа.2. Зголемување на апсорпција на тематски производи за нега на кожата со повеќе од 300%, да се подобри неговата ефикасност и подобрување на кожата, текстура.3. Безбедна и Безболна.* КАКО-ДА УПАТСТВО : 1. Чистење на ролери главата во алкохол решение пред и по секоја употреба.2. Ве молиме исчистете го лицето темелно.3. Користете Брада Ролери се тркалаат нежно 5-10 пати и назад - хоризонтално, вертикално и diagonally4. Се применуваат Брада Масло по тркалање.5. Користете 1-2 пати неделно во зависност од кожата толеранција.6. Заменете ролери еднаш на секои 1-2 месеца.* ИЗБЕГНУВАЈТЕ УПОТРЕБА : 1. На акни или иритирана кожа.2. Под очите или усните.3. Ако се јавува нервоза, прекинете со употреба.4. Не ги споделите со други.5. Ве молиме чувајте се далеку од децата.*Пакување detailsx1 Брада Derma Ролери 0.25 mmx1 Брада Масло 30mlx1 Брада Balm 60ml.

Главните својства