.

Anchorman Рон Бургундија 7 Биста

Anchorman Рон Бургундија 7 Биста

DEN 1404.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Во Тешка Категорија Polyresin.Мерење на 7-Инчен високи, на faux-бронзена биста на Рон Бургундија вклучува име плоча со Anchorman е целосно име : "Роналд Јосиф Арон Бургундија".Одлично за дом или канцеларија!.Од Производителот Рон Темноцрвена - тој е во вид на голема зделка.Доказ : неговите многу кожа-граница книги.Повеќе доказ : оваа Anchorman Легендата на Рон Бургундија 7-Инчен Faux-Бронзена Биста!Кој легендарниот Рон Бургундија главата извајани во faux-бронза и спортски изглед на лицето што haunts со чиста debonair класа, овој декоративни биста е вид кој припаѓа на полици за книги филозофи и во рамките на лична библиотека на Maharaja.Среќа е доволно, оваа неверојатна биста е на располагање за вас, како и вие не треба да се донесе гневот на Maharaja надолу по главата за гревот на coveting како исклучителна објект.

Главните својства