.

Електричен камин lilanping Симулација Пламен Греење Далечинска Контрола на Мерењето Функција, се Прегрее Заштита Традиционалните Шпоретот Дизајн 1800W

Електричен камин lilanping Симулација Пламен Греење Далечинска Контрола на Мерењето Функција, се Прегрее Заштита

DEN 1852.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Далечински управувач дизајн, повеќе удобен операција. 3 D симулација лажни дрво, со пламен retardant ефект.Греење напојување 1500 W напон 220 W 50/60 HZ.Рамка кат - стои челична рамка, стабилна и не е лесно да се деформира.Прегревање системот за безбедност.Материјал : метал Топлина одбивање метод : електрични heating Power : 1800 WSize : 58.6 X12.8 X45.5 CM прирачник за мерење на овој производ, ќе има грешка на 1~ 3 cm, и упатство за мерење ќе имаат одреден нормални грешка.Сите производи слики се направени во вид.Поради разликата помеѓу светлина и го следат, ќе има некои бои, што е нормално.

Главните својства