.

IYING 10 Инчен Android 10 Стерео во Автомобил за Џип/Chrysler/Dodge Безжична CarPlay & Жичен Андроид Авто 2G+32G е Радио за Автомобил AM FM GPS Навигација WiFi, Bluetooth во Цртичка Главата Единица

IYING 10 Инчен Android 10 Стерео во Автомобил за Џип/Chrysler/Dodge Безжична CarPlay & Жичен Андроид Авто 2G+32G

DEN 5759.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Применливи Возило】 Оваа Headunit е за Jeep Compass (2009-2014), Jeep Wrangler (2007-2016), Jeep Командант (2008-2011), Jeep Слобода (2008-2010), Jeep Grand Cherokee (2008-2011), Jeep Патриот (2009-2014), Chrysler Sebring (2007-2010), Chrysler 300 C (2008-2010), Dodge Challenger (2009-2011), Dodge Калибар (2009-2011), Dodge Ram меморија (2009-2012). 【Андроид 10.0 Автомобил Стерео】 со Octa Core 2 GB RAM меморија и 32 GB ROM, 10.1 инчи IPS екран на допир со висока резолуција 1280*720 P, уживаат непречено и одговорно корисничко искуство.Вградениот Wi Fi модул, лесно да се поврзете Wi Fi или жариште на вашиот телефон, може да го симнете многу апликации од Google Play Продавницата и да уживате во сурфањето на интернет. 【Работи со Безжични/Жичен Apple Car Play】 На попаметни, побезбеден и повеќе да се забавуваат начин да го користите вашиот i Phone за во автомобил.Car Play дава корисниците на i Phone неверојатно интуитивен начин за да остварувате повици, да ги користите Мапи, да слушате музика, и пристап пораки со само еден збор или еден допир. 【Поддршка Жичен Андроид Авто】 Уживаат во лесна за поврзување и контрола на вашиот Android паметен телефон, во автомобил.Андроид Авто ви овозможува да остварувате телефонски повици, да се движите со помош на Google Maps, да слушате музика и сл. 【Двојна Bluetooth】 BT1 5.0 и BT2 4.1 дозволува да имате мулти-конекции со вашиот телефон и другите уреди со Bluetooth во меѓувреме.BT1 работи како безжична Car Play врска & Bluetooth hands-free повици & музика стриминг.BT2 може да се поврзе со телефон Bluetooth за да се добие интернет или Bluetooth уред, како што се OBD2 да се скенира, или да прочитате мотор кодови.Со моќна Андроид 10.0 систем, уживаат непречено и одговорно корисничко искуство.Бесплатно симнување на илјадници апликации од Google Play Store.Применливи Возило.Оваа Headunit е за Jeep Compass (2009-2014), Jeep Wrangler (2007-2017), Jeep Командант (2008-2011), Jeep Слобода (2008-2010), Jeep Grand Cherokee (2008-2011), Jeep Патриот (2009-2014), Chrysler Sebring (2007-2010), Chrysler 300 C (2008-2010), Dodge Challenger (2009-2011), Dodge Калибар (2009-2011), Dodge Ram меморија (2009-2012).Работи со Безжични/ Жичен Apple Car Play & Жичен Андроид Auto, поврзете го вашиот телефон со главата единица преку Bluetooth или на USB Кабел, кликнете на Автомобил Линк иконата за да започнете, толку лесно.Безжична Car Play конекција, се попогодни од жичана конекција, да го земеме она што сакате да го направите на вашиот телефон додека возите - остварувате повици, користење на мапи, да слушате музика и пристап пораки, попаметни, побезбеден и повеќе да се забавуваат начин да го користите вашиот телефон за во автомобил.

Главните својства