.

3× ПРЕМИУМ ИНСТРУМЕНТИ Стоматолошки Медовина Mallet 7.5 Главата 7.29 оз W/ 2 Заменливи Најлон Капи Ортодонција Нерѓосувачки Челик

3× ПРЕМИУМ ИНСТРУМЕНТИ Стоматолошки Медовина Mallet 7.5 Главата 7.29 оз W/ 2 Заменливи Најлон Капи Ортодонција

DEN 1559.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка. 3 Парчиња на Стоматолошки МЕДОВИНА Mallet 7.5" Главата 7.29 оз Со 2 Заменливи Најлон Капи Ортопедски Медицински instruments.Net Тежината на целата инструмент 11.72 оз.

Главните својства