.

Телефон Lanyard со 4 Телефон Tether, Прилагодлив Вратот Отвор за врвка за околу Рака Компатибилен со Samsung на Apple Телефони!

Телефон Lanyard со 4 Телефон Tether, Прилагодлив Вратот Отвор за врвка за околу Рака Компатибилен со Samsung

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Телефон Lanyard со Телефонот Tether, врвка за околу Вратот Рака, Прилагодлив Клуч Синџир Телефон Вратот Рака!.Телефон lanyard со врвка за околу рака, доаѓа со црна Д-затворање телефон tether.Телефон lanyard со транспарентни телефон tether, надградба на верзија tougue за целосна покриеност телефон случај.Не блокови на камерата леќи на камерата и полнење преку USB порт, поддршка USB полнење и Безжично полнење.Widelu примена на Sumsang, Apple телефони, работна дозвола, лична Карта, keychain, итн.

Главните својства