.

KESS InHouse Тереза Giolzetti Вежба Јога Мат

KESS InHouse Тереза Giolzetti Вежба Јога Мат

DEN 489.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се водат и претставуваат знаејќи имате најкул и comfiest мат наоколу. 72 x 24" мат со прилагодливи носи торба; Уметнички дела е достапен на различни производи : прекривки ги покрива руно ќебиња, куче кревети, и завеси.Лесно да се исчисти, не се лизга поддршка со 1/4" амортизирање; Отпечатена на една страна.Ние веруваме уметност го збогатува нашиот живот, па така процентот на секој KESS In House продажба се навраќа на уметникот, кој го создаде дизајн.Ослободете го вашиот внатрешен јоги во стил со овие уметнички уникатен јога вежби душеци.Овие душеци ви овозможи да се водат и претставуваат слободно и удобно како што се 72" x 24".Направени од издржлив, текстура не се лизга поддршка пена, овие 1/4" дебела душеци ќе перница вашето тело за да ви овозможи да го детето претставуваат и повеќе време на вашиот тренингот рутина.Го носи вашиот лесни мат во полиестер мешавина торба со прилагодливи рамо, рака за лесно да патува и да се исчисти.Овие јога вежби душеци може да се чистат со еден удар на крпа и благ сапун.Во KESS In House, можеме да видиме дома декор како шанса за да додадете уметност до дома и да се донесе заедно заеднички заедницата на уметници.Без разлика дали тоа е на каучот, во кујната или виси од ѕид, ние веруваме дека уметноста збогатува нашите животи и ние сакаме за поддршка на уметници кои го прават тоа можно.За оваа причина, на процентот на секој KESS In House продажба се навраќа на уметникот, кој го создаде дизајн.KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Ние се гордееме на квалитет и интегритет на нашата компанија и дома декор линија.KESS In House верува дека уметниците треба да бидат наградени за нивната креативност, имагинација, и способност да се трансформира празна површина во нешто извонредно.Ние би сакале да ве поканиме да ни се придружат во нашата борба против празно ѕидови и креативно без домови.

Главните својства