.

Новата Замена Фолија за Екран Одговара за Браун Браун и Eltron 1000 Серија 211 213 235 265 266 1005 1505 5235

Новата Замена Фолија за Екран Одговара за Браун Браун и Eltron 1000 Серија 211 213 235 265 266 1005 1505 5235

DEN 2082.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Замена За Браун 1000 Серија Фолија За Екран 211 213 235 265 266 1005 1505 5235. Погоден за : 224, 213, 212, 210, 230, 235, 238, 240, 244, 245, 246, 250, 260, 265, 266, 270, 275, 276, 278 линеарна, 1005, 1505, 2005, 2006, Eltron 440. Одговара тип : 5211, 5212, 5213, 5265, 5235, 5266, 5533. Пакет се вклучени : 1 x Хлапак фолија за БРАУН.Брза испорака : 7-15days.Опис : Brand new Име на Производ : Замена Хлапак фолија за БРАУН 1000series Без пакет Лесно да се инсталира чистење на жилет пред да ја инсталирате, ве Молиме да се осигурате дека сте одговараат и на тип и модел броеви на вашиот хлапак.Ова е резервни сечила не се произведени од страна на БРАУН Компатибилен Серија : се Вклопува Браун и Eltron видови & модели Модел НЕ : 224, 213, 212, 210, 230, 235, 238, 240, 244, 245, 246, 250, 260, 265, 266, 270, 275, 276, 278 линеарна, 1005, 1505, 2005, 2006, Eltron 440 Тип : 5211, 5212, 5213, 5265, 5235, 5266, 5533 Пакет се вклучени : 1 x Хлапак фолија.

Главните својства