.

PICUKI Девојката Самовила Елка Украси Розова Џуџиња Насловна Оркестарот рачно изработени Кукла Ангел Виси жезло на шут Декорација Елка Украс Самовила со Светкавиот ?

PICUKI Девојката Самовила Елка Украси Розова Џуџиња Насловна Оркестарот рачно изработени Кукла Ангел Виси жезло

DEN 478.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Божиќ Украси : постои виси string на врвот на самовила.Можете лесно може да се обеси на Божиќ Дрво, врата, ѕид, ноќни, близу до камин, или било каде сакате, ги красат вашата бајка Божиќ.Исклучителна подароци : самовили се чини дека да се биде вршење прекрасен магични трикови, кои се длабоко сакан од народот.Прекрасната изглед шири радоста на празникот.Спакувани во исклучителен подарок кутии, тие може да се даде на вашите деца, како Божиќ подароци или роденденски подароци.Весел изглед : секој цвет самовила има уникатна боја шема.Оваа симпатична самовила кукла носи заедно многу елементи на Божиќ.Секоја боја има различно значење.Избор на повеќе бои украсени на вашиот елка.Ова е Бајка Божиќ.Изглед материјал : Рачно изработени самовили се убави и единствен дизајн и боја појавување, тантела таписерии, sequins се пораби на капа на здолниште.Самовила користи високо-квалитетна мека фланелен за покривање на телото и капа, во здолниште е brocade, и крилата се mesh памук.Функција и големина на : нозете, рацете, капи, и крилјата на Цвет Самовила се инкрустирани со флексибилни метални жици, која може да биде свиткан во форма ви се допаѓа според вашето расположение.Секој цвет самовила е 12.5 инчи, ќе има отстапување од 0.5 до 1 см.PICUKI елка самовила декорација Самовила се дел од Божиќна магија.Овие прекрасни суштества се празник за очи, и тие liven работите.Тие се исто така многу декоративни надвор од Божиќ период.Боја комбинација – Розова, црвена, златна, сребрена е совршен натпревар за оваа тема Божиќ.И на врвот на сето тоа исклучување, за бајка Божиќ!Постои виси string на врвот на самовила.Можете лесно може да се обеси на Божиќ Дрво, Врата, Ѕид, Ноќни, во Близина на Каминот или било каде што сакате да оркестарот.Нивните прекрасен изглед е многу популарна со деца, и ангелите претставуваат добри работи и добри желби.Целосната на Божиќ ден на радост и среќа, многу убава Божиќ украси.Елаборат изработка, светне празнична атмосфера и да се создаде слатка време со вашите семејства и да се направи вашиот дом нов и свеж изглед.Функција · рачно изработени.Премиум квалитет и врвен изработка · Мека на допир и удобно допир · Дизајниран за секојдневна употреба и празнична декорација · 12 инчи од врвот до дното · Подобрување на вашиот одмор дух и додадете совршен додаток на Божиќ за вас и вашето семејство. · Ви посакувам среќен шопинг.

Главните својства