.

SUPRBIRD Фитнес Глуждот Ремени Кабел Машини(2 парчиња) - Прилагодливи Neoprene Поместена Глуждот Ремени, Glute & Нога Вежбање Жените & Мажи

SUPRBIRD Фитнес Глуждот Ремени Кабел Машини(2 парчиња) - Прилагодливи Neoprene Поместена Глуждот Ремени, Glute

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅ УНИКАТНО DESIGHED : Suprbird глуждот ремени се уникатно дизајнирани за Долниот дел од Телото Вежби со Максимизирање на вашиот долниот дел од телото вежби се фокусира на Glutes, Hamstrings и Задник. (Се ПРОДАВА КАКО ПАР)v. ✅ КОРИСТИ : Совршен за Нога Екстензии, Нога Кадрици, и Хип Киднапери.Се користи со Кабелски Системи, Отпор тренери, Функционални Тренер, итн. ✅ ТРИАГОЛНИК ТОКА ДИЗАЈН : Тоа е Уникатно Дизајниран со Силна метал заварени "триаголник тока" прстен придава лесно да Кабли и Отпор тренери и обезбедува безбедна затворање дизајн додека тренингот. ✅ ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВОСТ : На лента ви овозможува да се олабави или заостри ракави и да се обезбеди тегови.Лесно да се стави на и да се прилагоди вашето саканата одговара.Со цел да се вклопи МАЖИ & ЖЕНИ.Само стави ги на и прилагодување на саканата одговара. ✅ НАЈДОБРА УСЛУГА : Suprbird глуждот ремени е најдобар lowerbody тонирање додаток на пазарот и доаѓа со 100% Задоволството на Клиентите и Гаранција за Парите Назад.Suprbird глуждот на рака вклучува neoprene баласт дека перници назад на глуждот, со што за поудобен тренингот.На продолжената рака беше создадена во како што се начин како да се заврши околу рака, па како да му се даде додаде поддршка кога кревање потешки тегови.Двојно триаголен циклуси на двете страни на нашиот глуждот манжетната се уникатно обликува за да се овозможи лесна за користење кога се провира рака, додека, исто така, обезбедување неспоредлив поддршка што ќе им помогнам на вашиот кабел вежби до максимум!За да го добиете максимумот од вашиот нов suprbird глуждот рака следете ги инструкциите подолу : 1) : Прикачете нашите suprbird меѓусебно глуждот рака да кабел-отпор машина или отпор цевки преку триаголен циклуси. 2) : Поврзете лесно се отвори-затвори метален клип од вашиот компјутер за да го обезбедите триаголен затворање на глуждот рака да започне вашиот вежба. 3) : Држете се на вашиот кабел машина и се движи вашата нога до половината ниво и потоа се протега тоа наназад, крцкањето на вашиот glutes како да ги зголемите вашите претставници.Зошто да изберете suprbrid глуждот ремени? - Се целосно прилагодливи, фитинг повеќето глуждот големини - од не ' Рѓосувачки Челик триаголен циклуси да го подигнете екстра тежина - Се бриз да се стави на и да се поврзе на машината - Функција дебели и мека neoprene соочи со не иритирачки полите - го Направи совршена подароци за модерните жени и фитнес љубители Пакет, Вклучувајќи : 2 x Suprbird Глуждот Ремени.

Главните својства