.

JUSTBINGFENG Јога мат, Јога Мат Анти-Пропадна Спорт Фитнес Мат 3ММ-6MM Дебели ЕВА Удобност Пена, Јога Мат за Вежбање,Јога и Пилатес Гимнастика Мат Спорт Фитнес Производи (Бо?

JUSTBINGFENG Јога мат, Јога Мат Анти-Пропадна Спорт Фитнес Мат 3ММ-6MM Дебели ЕВА Удобност Пена, Јога Мат за

DEN 335.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : сина/виолетова/розова/Зелена.пакување : Јога душеци.Материјал : ЕВА.Дебелина : 3 до 6 мм.Должина : 173cm*61cm.Различни производствени серии може да резултира со различни модели на јога душеци,но не грижете се,ова нема да влијае на нормалниот use If имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене и јас ќе ви помогне да ги решите и среќни да ви помогнат да се реши it Color : сина/виолетова/розова/Greenpacking : Јога mats Material : EVAThickness : 3-6 mm Length : 173cm*61cm.

Главните својства