.

Џо Монтана Hof Вистински Автентични Рака Потпишан Autographed Количка Трки Капа Psa - Autographed МАК Капи

Џо Монтана Hof Вистински Автентични Рака Потпишан Autographed Количка Трки Капа Psa - Autographed МАК Капи

DEN 6155.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed МАК Капи.ЏО МОНТАНА HOF ВИСТИНСКИ АВТЕНТИЧНИ РАКА ПОТПИШАН AUTOGRAPHED КОЛИЧКА ТРКИ КАПА PSA, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џо Монтана сувенири.San Francisco 49ers сувенири.

Главните својства