.

СЕКИРА АПОЛОН РЕДОВНИ ШАМПОН И БАЛСАМ ВО ЕДЕН ТЕЧНА ПЛАСТИКА ШИШЕ RP 22 ОЗ - 0079400324421

СЕКИРА АПОЛОН РЕДОВНИ ШАМПОН И БАЛСАМ ВО ЕДЕН ТЕЧНА ПЛАСТИКА ШИШЕ RP 22 ОЗ - 0079400324421

DEN 768.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заштеда на време во туш и простор во вашиот фитнес торба со оваа 2-во-1 шампон и балсам.Машки мирис остава вашата коса мирис голема.Се impeccably чисти и се неодоливи на допир коса.Остава момци' губење на чувството мека, допирни и чисти.Сега можете да имате допир-ably чисти косата со неодоливо мирис во само едно шише со СЕКИРА 2 во 1 Шампон + средство за смекнување на косата Аполон.Секој пат кога ќе миење на вашата коса, да се чувствуваат сигурни дека вашата коса ќе изгледа, мирис и се чувствувам најдобро.Машкиот мирис е комбинација на свежи овошје и крем позадина која што ќе го направи тоа тешко за девојки да се задржи своите раце исклучување на вашата коса.

Главните својства