.

Неонски Знак Среќен Роденден Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Неонски Светла Знаци за Ѕид Позадина Оркестарот Неонски Знак Спалната соба Роденден, Девојка, Декор, Б

Неонски Знак Среќен Роденден Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот Неонски Светла Знаци за Ѕид Позадина Оркестарот

DEN 3119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

➤Инсталација : обеси директно на ѕид со синџир, опремени со резервни навртки, и исто така, може да биде лесно да се постави на маса, полица, кабинет.Секој објект е уникатно рачно изработени, со уникатна и искрено благослови да ти и оној што го сакам во важните моменти во животот, како што се родендени, свадби, и годишнини, семејни дружења, ангажирање страни, итн.3 инчи Розова неонски светла знаци , 1 DC12 V5 A адаптер, dimmer 1, 1 суспензија синџир, 1 резервни ноктите.Ако наидат на проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,365-ден гаранција.ПРЕДНОСТИ 10 години индустрија, искуство, професионален дизајнер, секој производ кој има напорна работа на занаетчии и има поминато низ ригорозни тестирање.Нашите неонски светла се комбинираат мајсторство и креативност. ❤ Пакетот вклучува : ќе ДОБИЕТЕ : 1 28.

Главните својства