.

IHGTZS Јога Мат Не се Лизга Јога Мат Дебели Трајни Јога Мат Вежбање Фитнес Подлога,Водоотпорен и dustproof,Тренингот Мат за Сите Видови на Јога

IHGTZS Јога Мат Не се Лизга Јога Мат Дебели Трајни Јога Мат Вежбање Фитнес Подлога,Водоотпорен и dustproof,Тренингот

DEN 1732.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤【Екстра дебели за удобност и рамнотежа】може да ја намали болката на телото во контакт со земјата;екстра дебели фитнес мат ги ублажува стресот на притисок точки, како што се зглобовите, колковите, рацете и колената. ❤【Не се лизга површина】 не се лизга материјал ви држи стабилен и избалансирано , спречување на повреди и што ќе ви овозможи да се фокусирате на вашата пракса или тренингот.Тренингот мат обезбедува поголема стабилност, па лесно можете да префрлате какви било поза. ❤【Издржливост】 Високо-квалитетни трајни вежба јога душеци заштита на колената, лактите и нозете од хард подови во текот на јога или фитнес активност.Идеален за вашиот дом или студио пракса. ❤【Лесно да се чисти】Водоотпорен и dustproof, чистење на едноставен погодност.Користите мешавина на нежен сапун и вода, избришете чисти, и обеси да се исуши.лесно да се задржи чиста и свежа за вашиот следен тренингот. ❤【 лесно да се носат】мала тежина, мали димензии, лесно да се носат,носат во салата или каде што сакате.Мека, одлична флексибилност, и одличен цврстина и висока затегнувачка цврстина.Функција ❤【Екстра дебели за удобност и рамнотежа】може да ја намали болката на телото во контакт со земјата;екстра дебели фитнес мат ги ублажува стресот на притисок точки, како што се зглобовите, колковите, рацете и колената. ❤【Препорачува Користи】Почетници, Сите видови на Јога и Подот Фитнес ❤【Не се лизга површина】 не се лизга материјал ви држи стабилен и избалансирано , спречување на повреди и што ќе ви овозможи да се фокусирате на вашата пракса или тренингот.Тренингот мат обезбедува поголема стабилност, па лесно можете да префрлате какви било поза. ❤【Издржливост】 Високо-квалитетни трајни вежба јога душеци заштита на колената, лактите и нозете од хард подови во текот на јога или фитнес активност.Идеален за вашиот дом или студио пракса. ❤【Лесно да се чисти】Водоотпорен и dustproof, чистење на едноставен погодност.Користите мешавина на нежен сапун и вода, избришете чисти, и обеси да се исуши.лесно да се задржи чиста и свежа за вашиот следен тренингот. ❤【 лесно да се носат】мала тежина, мали димензии, лесно да се носат,носат во салата или каде што сакате.Мека, одлична флексибилност, и одличен цврстина и висока затегнувачка цврстина.спецификација❤Количина : 1 КОМПЈУТЕР❤Големина : прибл. 72.05x24.02x0.0.59 инчен/ 68.11x24.02x0.16inch Package се вклучени : 1 X Јога Душеци.

Главните својства