.

Blooper Атланта Braves Игра на Престоли Железо Престол ДОБИ Bobblehead MLB

Blooper Атланта Braves Игра на Престоли Железо Престол ДОБИ Bobblehead MLB

DEN 1559.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Blooper.Атланта Braves.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Blooper Атланта Braves Игра на Престоли Железо Престол ДОБИ Bobblehead MLB.Многу ограничени колекционерски сосема нов во оригиналната кутија.

Главните својства