.

ECYC Животински Печати Лице Покрие Половина Лице Шамија Balaclava Headwear Сончање Еластична Headband Дише Нето Поставата Вратот Шамија

ECYC Животински Печати Лице Покрие Половина Лице Шамија Balaclava Headwear Сончање Еластична Headband Дише Нето

DEN 114.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еластична затворање.Изработен од специјален материјал BLCOOL(полиестер микрофибер), маската обезбедува одлична заштита за вашето лице, уво и вратот од сонце, ветар,прав и така натаму.Може да се носи како bandana, шамија, beanie, headband, wristband, шлем-лагер, пригушувач, вратот gaiter, пиратски шапка, прашина екран или губење на бендот.Исклучително мека и кожа-пријателски,слободно дише уште се задржи топло, целосно се намали ветар, прав и УВ off.Тоа не само фитили далеку влага брзо за да се задржи кул кога е жешко, но, исто така, insulates кога времето станува ладна.Напредни машина со исклучителна занает за да се осигура неговиот квалитет, научно дигитално печатење моделот јасно и оставија траен боја отпорни, без да попуштат или wrinkl.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Изработен од специјален материјал BLCOOL(полиестер микрофибер), маската обезбедува одлична заштита за вашето лице, уво и вратот од сонце, ветар,прав и така натаму.Може да се носи како bandana, шамија, beanie, headband, wristband, шлем-лагер, пригушувач, вратот gaiter, пиратски шапка, прашина екран или губење на бендот.Исклучително мека и кожа-пријателски,слободно дише уште се задржи топло, целосно се намали ветар, прав и УВ off.Тоа не само фитили далеку влага брзо за да се задржи кул кога е жешко, но, исто така, insulates кога времето станува ладна.Напредни машина со исклучителна занает за да се осигура неговиот квалитет, научно дигитално печатење моделот јасно и оставија траен боја отпорни, без да попуштат или навремено.Супер удобно ги носи совршен Идеален за пролет, лето и зима, Погодна за отворен спорт, забава, ноќта на вештерките, божиќ, нова година партија, риболов, качување, трчање, велосипедизам, мотоциклизам, велосипедизам, пешачење, уметничко лизгање, лов, планинарење, скијање, Сноубординг и други активности на отворено..Спецификации : Пол : Унисекс / Мажи Предмет Тип : Марами Марами Тип : Половина Лицето Маска Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Animal Шаблон Тип : Геометриски Scarve Врвот Обемот : 52-60cm Боја : Како на Сликата Пакет се вклучени : 1 x Лицето Маска Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате директно.Ние секогаш ќе бараме да се стави на нашата 100% да ги разреши вашите дилеми и задоволство на нашите клиенти.ECYC е трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Главните својства