.

Здраво Одговара Деца Краток Јога Душеци (60 x 24 x 4mm) со Сметководствената Темперамент - Студио за 10 Парчиња - трговија на Големо...

Здраво Одговара Деца Краток Јога Душеци (60 x 24 x 4mm) со Сметководствената Темперамент - Студио за 10 Парчиња

DEN 2519.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДЕТЕ-ГОЛЕМИНА - Овие јога душеци се 60 инчи долго да се приспособат на активни деца во отворен или затворен училници, сали класи, и групни активности.СМЕТКОВОДСТВЕНА РАКА - Лесно да се лизга на мат во сметководствената рака за лесен транспорт.БЕЗБЕДНО - не содржи 6 P phthalates, латекс, олово, и тешки метали; поминале 6 CFR 1500.44 запаливост безбедност тест.ОСТАНЕ СУВА Помогнат во ублажувањето мириси со затворен мобилен изградба.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Со затворени мобилен пена спречува нечистотијата и валкано од градење; ги надолу со 50/50 мешавина на вода и оцет и се исуши.Здраво Одговара 10 пакет на дете краток јога душеци, секој со свој носи на рака, се идеални за вашата мала јога ентузијасти, кои едноставно сакате да ги копирате на вашиот секој потег.Со овие јога душеци, ќе откриете за што не треба да го жртвува квалитетот за одржување на вашиот буџет.Здраво Одговара е јога душеци се направени од затворен мобилен пена без phthalates, латекс, или било какви тешки метали така може да има мир на умот да се знае вашите деца се заштитени.Овие душеци употреба затворен мобилен пена го задржува мат сува и помага во ублажување на мириси и нечистотија така да може да поминат помалку време за чистење.Децата ќе уживаат движат околу колку што тие сакаат на овие удобно душеци дека функцијата не се лизга текстура за да ги задржи безбеден и стабилен, а тие да се забавуваат.Изберете помеѓу 6 различни бои, кои и вие и вашите деца ќе го сакам и да ги прилагодите на секој 10 pack да вклучуваат две различни бои на душеци ако сакаш.60 од 24 инчен мат нуди многу простор за повеќето деца.На Здраво Одговара Деца Краток Јога Мат е одличен начин за децата да се забавуваат со фитнес.Поддржани од страна на 30-ден политика на враќање, па можете да имате доверба во својата одлука.

Главните својства