.

Дом-X Акрилик Пресек Организатор, Совршен за Медицина, Шминка и Козметика (7 Секции)

Дом-X Акрилик Пресек Организатор, Совршен за Медицина, Шминка и Козметика (7 Секции)

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : На Акрилик Пресек Организатор од Дома-X е идеален за употреба во домот за складирање и организација.Секој организатор карактеристики се справи со притисокот отвори на двете страни кои ќе ви овозможи лесно да ги собереш и да се движат од каде сте биле секаде каде што треба да биде!.ГОЛЕМ ЦЕНТАР ДЕЛОТ : организаторот е поделена на три дела со поголеми центар делови и шест помали странични делови.Голем центарот дел може да се одржи четки, чешли, паста за заби цевки, дезодоранси и други големи предмети.Овој дел мерка за 12" долго страна 3" широк од 2.75" висока.ШЕСТ ПОМАЛИ ДЕЛОВИ : шест помали делови се совршено да се одржи и да се организираат помали toiletries, медицина или пилула шишиња.Секоја страна карактеристики три поделени делови кои мерка околу 4" долго страна 2" широк од 2.75" висока.НАПРАВЕНА СО ЈАСНО АКРИЛИК : Организаторот е направен од здрав, долготрајни и лесно да се чисти акрилик.Јасно дизајнот не е само fetching но ви овозможува лесно да ги видите сите предмети што се чуваат.ЗА ДОМА-X : Дома-X нуди огромна колекција на производи совршен за дом или канцеларија.Без разлика дали сте во потрага за gadgets, за да се поедностави чистење, готвење, или хостинг, dinnerware или служат опции за да се дојде на средби и партии, или само декоративен допир за спална соба, бања, дневна соба, пауза соба или кујна, Дома-X има нешто ќе ви се допаднат.Дом-X е регистрирана трговска марка на Едноставно Дома Решенија.На Акрилик Пресек Организатор од Дома-X е идеален за употреба во домот за складирање и организација.Секој организатор карактеристики се справи со притисокот отвори на двете страни кои ќе ви овозможи лесно да ги собереш и да се движат од каде сте биле секаде каде што треба да биде!Организаторот е поделена на три дела со поголеми центар делови и шест помали странични делови.Голем центарот дел може да се одржи четки, чешли, паста за заби цевки, дезодоранси и други големи предмети.Шесте помали делови, три на секоја страна, се совршено да се одржи и да се организираат помали toiletries, медицина или пилула шишиња.Организаторот е направен од здрав, долготрајни и лесно да се чисти акрилик.Јасно дизајнот не е само fetching но ви овозможува лесно да ги видите сите предмети што се чуваат.Голем дел мерки за 12" долго страна 3" широк од 2.75" висок додека помали делови мерка околу 4" долго страна 2" широк од 2.75" висока.

Главните својства