.

4 Парчиња Флорални Пена Кафез со Правоаголник Флорални Влажни Пена Цвет Аранжман Пена Кафез со Рачка Флорални Кафез Arranger Цвет Пена Кафез Држачот за Свежо Цвеќе, 12.4 x

4 Парчиња Флорални Пена Кафез со Правоаголник Флорални Влажни Пена Цвет Аранжман Пена Кафез со Рачка Флорални

DEN 863.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Она што ќе го добивате : пакет носи вкупно 4 парчиња флорални пена кафез со флорални влажни пена во правоаголна форма, на секој кафез мерки околу 12.4 x 3.35 x 5.12 инчи/ 31.5 x 8.5 x 13 cm, заврши цвет аранжман поставување ви помага да се справи со вашиот свежо цвеќе.Лесно да се откажам : таму е дизајнирана рачка на секој цвет аранжман пена кафез, и еден виси дупка се наоѓа на крајот на рачка, која обезбедува удобен начин за да се откажам кафез со цвет пена на полиците, ѕидови, врати и на други места.Додадете елеганција : флорални пена е заменливи и лесни, може да се одржи на вода и чувајте цвеќиња во свежа состојба за долго време; Цветни кафез arranger во зелена обезбедува сигурен поддршка за пена и свежо цвеќе, додава елеганција на вашата свадба или други прилики.Како да го користите : впие целата флорални пена кафез со правоаголник флорални влажни пена во вода до пена е целосно влажни, а потоа вметнете ги вашите свежи и убави цвеќиња, лисја или други украси со исклучителна аранжманот, и висат поставување на екранот.Широко се применува : овие цвет пена кафез носители се корисни и декоративни, можете да ги користите за свадби, ноќта на Вештерките, Божиќ, годишнини, булчински тушеви, дома декорација, партија декорација, бебето тушеви, како и ангажирање партии и така натаму.Донесе природен допир да се катира : Кога организирање на свадба, можете да го користите флорални пена кафез држачот за свадба маса централен или свадба арбор, лак партијата и на повеќе други места, со што на свадба полна со виталност и прикажување на природна глетка за гостите.Имајте растенија свежи : Откако беше потопено во вода, флорални пена може да се претвори да се навлажни и тешки, можете да вметнете растенија на пена за украсување на свадба, пена, може да ги задржите свежи растенија за долго време, кои можете да ги надолу и да ги чува дома, кога на свадбата е завршена.Карактеристики : Материјал : пена, plastic Color : green Size на кафез носителот : прибл. 12.4 x 3.35 x 5.12 инчи/ 31.5 x 8.5 x 13 cm Package вклучува : 4 x Правоаголник флорални кафез arranger со флорални влажни foam Notes : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

Главните својства