.

LN ЉУБОВ ГНЕЗДО веб Камера 1080P HD Компјутер, Камера Стриминг Веб Камера Мала Камера Широк Приказ Агол USB веб-Камера со Микрофон за PC, Mac Лаптоп, Десктоп Видео Повик (blackAAA

LN ЉУБОВ ГНЕЗДО веб Камера 1080P HD Компјутер, Камера Стриминг Веб Камера Мала Камера Широк Приказ Агол USB

DEN 1216.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

1080 P FULL HD КАМЕРА : Нашата 1080 P камера снабдување Јасни Кристално Јасна Слика и Видео.Веб камера фотографира вашите клипови во вистинска 1080 P слава, и 30 рамки во секунда, па дури и на повеќето детални шминка вежби изгледаат јасни и јасно.СТЕРЕО МИКРОФОН : веб Камера вградена во намалување на бучава микрофон, чувствувате стерео аудио, која овозможува јасно и природен звук, ги собереш вашиот глас на околу 6-9ft растојание, дури и во бучна средина.ПРИРАЧНИКОТ се ФОКУСИРА на ДИЗАЈН на : Фиксен фокус компјутер камерата прави висока дефиниција видео во широк агол, Одлична за webinars, видео конференции, live streaming итн.Обезбедуваат одличен квалитет на видео стриминг на социјални игри и социјалните медиуми како што се You Tube, Facebook, Грч, Skype.ЛЕСЕН за инсталација & ИГРА и PLUG : 1080 P камера камера, со слаба светлина корекција, го прави да се види јасно, дури и во слабо светло.Овој USB камера е многу лесен за употреба, само Plug and Play, БЕЗ дополнителни возачот се бара.КОМПАТИБИЛЕН со МУЛТИ-СИСТЕМ : Разноврсна 1080 P USB камера за игри, видео разговор, блогирањето, конференции и во Живо стриминг, широко се работи со Windows 10, Windows 7/8, Windows 2000, Windows XP, Mac OS и Linux и др.Веб камера Параметри : Возење Тип : Plug and Play без Возач Екран Резолуција : 1920*1080 Интерфејс Тип : USB2.0 Тип на Сензор : CMOS Scintillation Контрола : 50 Hz Микрофон : Вграден Микрофон Производ Големина : 2.8*2.0*1.7 инчен Услуги на Клиентите : 24 часа услуги на клиентите, 30-дневниот гаранција за парите назад и 12-месечен техничка поддршка.Ако имате било какви прашања или проблеми со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно.

Главните својства