.

Единствен Спортски Младински Фудбалски Playbook Бенд

Единствен Спортски Младински Фудбалски Playbook Бенд

DEN 208.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тројно прозорец зглоб тренер за 3x како многу игра.Екстра прозорецот доаѓа со Велкро затворање така што останува затворен за време на игра, а сепак е лесно да пристапи во преговори.Wristband Мерки 4.5-инчи долго х 3.5-инчи, широк и е идеален за млади играчи.Секој прозорец што одговара на 3-инчен широк од 2-инчен висока картичка.Изработени од 100% не-алергиски памук за да го апсорбира вашата пот како пот бенд, наместо на wicking тоа одредување на вашата страна.Содржи 6% еластичен па се вклопуваат е многу удобно и останува стабилен на вашата рака.Достапен во Црна или Бела боја.Одлично за Справување со или Знаме Фудбал.Младински Фудбалски Playbook Бендот има 3 windows за вметнување на игра.На wristband мерки 4.5 инчи долго.

Главните својства