.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Сензор Flex Кабел за LG V10 Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Сензор Flex Кабел за LG V10 Делови

DEN 388.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Сензор Flex Кабел за LG V10. Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет сензор flex кабел замена за LG V102. Замени скршен или нефункционален објект со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена parts Items се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства