.

10pcs 41V24 Долго Назад Капа За TIG Заварување Машина Факелот за сексуално и репродуктивно DB WP 9 20 25 Серија

10pcs 41V24 Долго Назад Капа За TIG Заварување Машина Факелот за сексуално и репродуктивно DB WP 9 20 25 Серија

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погоден за WP-9 20 25 TIG Заварување факел.Должина : околу 15mm( за грешка при мерење може да постои).Дел NO. : 41 V24. Пакет вклучувајќи : 10pcs долго назад капа за WP9 назад капа.Детали : TIG Делови : 41 V24 Пакет, вклучувајќи : 10pcs долго назад капа Погоден за WP-9 20 25 TIG Заварување факел.

Главните својства