.

TYLCC Венец Закачалка за Пред Врата Црна,Прилагодлив Пролет Лето Есен Вратата Венец Закачалка,се Протега од 15.3 да беа 25,5,Вратата Закачалка Кука Венец Кука за ноќта на

TYLCC Венец Закачалка за Пред Врата Црна,Прилагодлив Пролет Лето Есен Вратата Венец Закачалка,се Протега од

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

3" да беа 25,5" за да одговараат на вашите потреби, обезбедување венец е во најдобар место на вратата.Вашиот вратата ќе се затвори или да се отвори лесно кога вратата закачалката е на врвот на вратата.3" да беа 25,5" за да одговараат на вашите потреби, обезбедување венец е во најдобар место на вратата.Метал венец закачалка лесно може да се прилагоди од 15.3 да беа 25,5 инчи, на закачалка ширина 1.Еден чекор висат-до врата кука, нема потреба ноктите/завртка за да направите дупка во вашата врата.Се се уште се двоуми да одберете кои должина венец закачалка за вашиот отворено Божиќ венец?Се уште се грижите за венци е секогаш покривајте peephole?Уште грижете се за да се затвори вратата тежина или венец носителот секогаш се движи со вратата?Нашите прилагодливи метал венец вратата закачалка ќе ги задоволат сите ваши потреби!Како да се прилагоди на венец вратата закачалка?Можете да го притиснете копчето Над вратата куки копчето, повлечете го лизгачот механизам дел да се прилагоди на должината, и отпуштете го копчето додека должината е желба.Тоа може да се одржи на тешки падне венци и не е лесно да деформација.Не треба да користат алатки и лесно да се откажам и да ја надолу.П : Ќе врата венец ги оштети вашата врата?A : Постојат мека пена заштитени влошки во внатрешноста на влезната врата венец закачалка, кои можат да се заштитат на вратата од гребнатини кога се отвораат и затвораат.

Главните својства