.

Уметнички Ремек-дело Колекција Мали Браун Був на Борови Гранка од Utagawa Hiroshige Декоративни Книга Кутија

Уметнички Ремек-дело Колекција Мали Браун Був на Борови Гранка од Utagawa Hiroshige Декоративни Книга Кутија

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Книгата Кутија мерки 6" x 3.75" x 1.5".Чувствував Наредени Внатрешни Работи.Магнетен Механизам За Заклучување.Faux Гроздобер Кожа Капак.Направени Со Користење На Традиционалното Правење Техники.Нашите Уметнички Ремек-дело за собирање на Книгата Кутии зема познати дела на уметноста и ги става на убава декоративни книга кутии кои изгледаат одлично на кафе на маса или на книга полица.Ги користите за да се задржи ништо од cluttering до куќата.Далечински контроли, накит, чешлање алатки, или само за нешто може да се чуваат безбедно и сигурно во овие книга кутии.Тие изгледаат исто како и книги, па вашиот ставки исто така може да бидат скриени на книга полица и никој не ќе знаат дека нешто не е во внатрешноста.Тоа изгледа како убава уметност книга на вашиот публикации, додека одржување на вашиот богатства безбедно и скриени.Карактеристики Мали Браун Був на Борови Гранка од Utagawa Hiroshige.Книгата Кутија мерки 6" x 3.75" x 1.5" дебела.

Главните својства