.

SATINIOR Жените Зима Поврзана Шапка Зима Гребенот Beanie Капи за Жените Slouchy Beanie Капа со Стакло Топло Newsboy Черепот Капа

SATINIOR Жените Зима Поврзана Шапка Зима Гребенот Beanie Капи за Жените Slouchy Beanie Капа со Стакло Топло

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.акрилни влакна.Пакетот вклучува : доаѓаат со многу парчиња на жените поврзана beanie во различни бои, доволно количество и бои не може да одговара многу секојдневен тимови и да ги собере различни прилики, и така можете да ги споделите со пријатели, љубовници и семејството.Меки и удобни : на beanie шапка со обод за жените е направена од акрилик влакна, што е растеглив, мек, дебел, удобно, топло и дише за твојата глава, и може да обезбеди траен топлина и мекост во ладна и windy зими.Една големина одговара на повеќето : жените гребенот beanie се еластичен и соодветен за обемот на главата 16-24 инчи, флексибилни големина одговара на повеќето глава големини и шапка се протега убаво и е доволно голем за да ги покрие ушите, која одговара за девојки, дами и жените.Широк обод стакло beanie : на beanie шапка за жените се дизајнирани со 2.2-инчи широка очила, кои го штитат вашето лице и од ветерот и сончевата светлина е штети; стилски beanie капа гребенот дизајн ви држи топло и убаво во ладно време.Облечен прилики : на жените зима поврзана шапка е практичен додаток за различни прилики, и жените е поврзана beanie шапка е идеален за активности на отворено, како скијање, сноубординг, трчање, качување, лов, трчање, куче-одење и така натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стилски и имајте пријатна : кабелот поврзана капа е идеален за било која сезона, особено на ладна зима, и тоа е доволно голема за да се задржи главата и ушите од груби правец и може да ги покрие вашите челото, ушите и главата удобно со широк обод.Широк спектар на usages : Ова топло кабел поврзана капа со гребенот може да се носи од двете случајни и софистицирани носат и исто така е погоден за активности на отворено, вклучувајќи велосипедизам, кампување, уметничко лизгање, аикидо, трчање и повеќе.

Главните својства

Material:
acrylic fibers
Color:
as the pictures shown
Size:
Flat size:
approx. 8 x 10 inches (W x L)
Brim size:
2.2 inches
Head circumference:
about 40-62 cm/ 16-24 inches
Notes:
Please allow slight dimension differences due to manual measurement. :
The colors may be slightly different from pictures due to different screens. :