.

Pirhosigma 20 компјутери 1ML/CC Пластичен Шприц за Еднократна употреба Индивидуални Запечатени Заврши Без Игла со Мерење на Научната Исхрана на домашни Миленици Лаборатор

Pirhosigma 20 компјутери 1ML/CC Пластичен Шприц за Еднократна употреба Индивидуални Запечатени Заврши Без Игла

DEN 633.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕ Контаминација : Тие се Запечатени Поединечно по еден Syring, нема Загадување, нема Загадување.Овие Пластични Шприцеви може да се користи широко како што се Научни Лаборатории за Исхрана на домашни Миленици Наводнување Издавање мерење.Мерење Скала на Syring е јасно и корисни за вашата работа.Направени од високо квалитетни Пластични да се обезбеди висок квалитет на Syring.Се ИСТАКНА : Овие syrings се користи за индустриска употреба САМО, и без игли вклучени.Pirhosigma 20 компјутери 1 ML/CC Пластичен Шприц за Еднократна употреба Индивидуални Запечатени Заврши Без Игла со Мерење на Научната Исхрана на домашни Миленици Лаборатории за Наводнување Издавање Опис : 1)Овие Пластични Шприцеви може да се користи широко како што се Научни Лаборатории за Исхрана на домашни Миленици Наводнување Издавање мерење 2) Направен од висок квалитет на Пластика за да се осигури висок квалитет на Syring 3) НЕ Контаминација : Тие се Запечатени Поединечно по еден Syring, нема Загадување, нема Загадување 4) На Мерење на Обем на Syring е јасно и корисни за вашата работа 5) ЗАБЕЛЕЖА : Овие syrings се користи за индустриска употреба САМО, и без игли вклучени Карактеристики : 1. Тежина : 0.003 KG 2. Големина : 0.5 cm x 10 cm 3. Материјал : Пластични Пакетот вклучува : 20 x Syrings.

Главните својства