.

Ковале Удар Дрвени Играчки Образовни Играчка Xylophone Форма Sorter, Роденденски Подарок за 1 2 3 Години Момче Девојка Бебе Дете Деца Развојни Montessori Учење Блок Топката Игра?

Ковале Удар Дрвени Играчки Образовни Играчка Xylophone Форма Sorter, Роденденски Подарок за 1 2 3 Години Момче

DEN 695.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

БЕЗБЕДНО На удар шарени топки може да се вежба на децата тактилни развој; обрасци и броеви на дрвени блокови може да инспирира 2 3 4 годишни момчиња и девојчиња, имагинација и креативност.ОБРАЗОВНИ Ние дизајн montessori играчки за да се подобри знаењето и вештините на 2 3 4 годишни момчиња и девојки и да ги развиваат нивните интереси во процесот на учење.Децата учат знаење преку раните развојни едукативни играчки и подобрување на нивните животни вештини.СОВРШЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК На ковале удар боја топки може да се вежба на децата тактилни развој.Обрасци и броеви на дрвени блокови може да инспирира 2 3 4 годишни момчиња и девојчиња, имагинација и креативност.Подобрување на децата претрес 1. Оваа дрвени xylophone играчка карактеристики осум виножито боја на копчињата и на детето безбедно дрвени mallet дека е идеален за години и децата да состави своите сопствена музика. 2. 8 белешки xylophone може да емитираат различни звуци , па тоа ќе го стимулира развојот на децата претрес Вежба децата тактилни развој На бебето допир е многу развиена, и сите делови на телото се стимулирани да одговорат, особено на дланките на рацете и на прстите на нозете.На удар боја топки може да се вежба на децата тактилни развој Исклучителен квалитет и Детето Безбедно материјали : Ние само го користите одржлив и траен дрво,со секој дел рачно изработени на најдобрите квалитет обезбедување не постојат груби рабови.Нашите производи се тестирани за сите U. С стандарди за безбедност,бидејќи безбедноста е нашиот нема.1 приоритет.Без сомнение,оваа активност центарот е премиум производ,и ние со нетрпение очекуваме да ја слушнеме истата од вас!.

Главните својства