.

DamonLight 2 Пара AirPods 3 Уво Куки Опфаќа [Додадени Складирање Торба] Против Пролизгување Уво Опфаќа Додатоци Компатибилен со Apple AirPods 3-та Генерација [Не се Вклопуваат во По

DamonLight 2 Пара AirPods 3 Уво Куки Опфаќа [Додадени Складирање Торба] Против Пролизгување Уво Опфаќа Додатоци

DEN 960.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НИКОГАШ не ПАДНЕ : им Помогне на airpods остане во вашето уво кога ќе ја стартувате да се фати воз или автобус на вашиот менуваат.Звучна изолација дизајн намалува амбиенталниот шум за висок интензитет на слушање и удобноста на вашето уво кога оглас.Додадени Складирање Торбичка : Лесно да се соберат на вашето уво куки да се keychain.НУЛА-СЛОБОДНО : Штити Airpods 3 од прашина, остатоци, уво восок, гребнатини.ANSWER : ___________________________ NOTE : AIRPODS НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ НАПОЛНЕТА СО КУКИТЕ НА.УДОБНО : Направен од премиум силикони, обезбедување на долготрајна удобност на вашите уши и да ја намали болката на премногу долго слушање.

Главните својства