.

YYDMBH Облека Опфаќа Виси Одговараат Торба (Сет од 3) Не-Плетени Ткаенини Перат за Облека, Торби за Складирање се Згусне Облека Складирање Кеси за Mink, Крзно и Надолу Јак?

YYDMBH Облека Опфаќа Виси Одговараат Торба (Сет од 3) Не-Плетени Ткаенини Перат за Облека, Торби за Складирање

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно зголемува.Дури и во прашливи правец, тоа може да се заштити внатрешноста на облека од прашина.Животната средина материјал, без odorous пластични мирис, не се отровни и безопасно, меки и удобни, може да се користи, погодно за мијат.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Нашата облека, чанти се направени од прилагоди не-плетени ткаенини, кои се силни и отпорни на стареење, и се дише, водоотпорен, влага доказ и прашина-доказ.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Производ namehanging облека торба, облека складирање кеси, одговараат кеси, garmet bag Product material Customized не-плетени fabrics Multiple sizes We обезбеди 3 различни големини, S-90×60×10cm, М-110×60×10cm, L-130×60×10cm (1inch=2.54 см).Се препорачува облека торба големина е 10cm подолго од облека големина.Производ advantages1. Дебела прилагодени на не-ткаенини, дише, отпорни на aging2. 10cm проширува дизајн, се зголеми просторот, повеќе парчиња storage3. На врвот закачалка дупка се преклопуваат design4. Кориснички метал патентите, многу издржливи и smoother5. Зголемување на транспарентен прозорец, и да бараат за облека во glance6. Повтори чистење без деформација, не aging Suitable placessuitable за употреба во плакари, cloakrooms, патување складирање, облека изложбените салони, облека продавници, хемиско чистење, булчински продавници, итн.Производ листа облека торба × 3, со исклучок на hangers Effective влага доказ и водоотпорен, изолира штетници.Прецизни рутирање и seaming, поцврсти и потрајни.

Главните својства