.

ONTAKI Професионални германски Брада & Мустаќи Ножици Со Чешел & Сметководствена Торбичка Рака Фалсификувани Со Bevel Работ За Прецизност - Совршени Мажи Лицето Коса Чеш

ONTAKI Професионални германски Брада & Мустаќи Ножици Со Чешел & Сметководствена Торбичка Рака Фалсификувани

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ РАКА-ФАЛСИФИКУВАНИ ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК - Професионално страна, наострен и фалсификувани, ONTAKI е германски Црна Јаглероден Челик Брада & Мустаќи Ножици обезбеди стручни резултати, дури и за почетник - нема искуство потребни!.РАЗНОВРСНА ЗА БИЛО ЛИЦЕ & ТЕЛО КОСА - На ONTAKI Лицето Коса Тример shears се дизајнирани со остар брановидни работ на ножот со кој се овозможува за оптимално прецизност при обликувањето мустаќи, брада, нос на косата, веѓите, и повеќе без влечење.ВКЛУЧУВА БРАДА ЧЕШЕЛ & НОСЕЊЕ - Нашиот сите-во-едно лицето коса чешлање сет вклучува мали мустаќи/брада чешел и СТП кожа за носење за оптимална безбедност, и идеална TSA безбедно патување.ONTAKI РЕЖА-SMITHS СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ - Во ONTAKI, ние не се намали било агли кога станува збор за врвот на линијата квалитет и трајност.Со стручни искусни режа-smiths искористување на нивната експертиза во режа инженеринг, острење, и инспекција - секој пар на ONTAKI ножици ќе обезбеди индустриски стандард перформанси за цел живот. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Во ONTAKI, ние гордост на обезбедување на нашите клиенти со премиум врвен квалитет, буџет-friendly ножици на сите видови.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот Професионален германски Лицето Коса Ножици, целосна наплата ќе се применуваат во рок од 30 дена од купувањето.

Главните својства