.

Екстра Големи Преголеми Бања Крпи, Памук, турски Крпи, Сива, 35x80 инчен - Максимална Мекост и Absorbency Бања Лист, Тешка Тежина 1000 Грама 35 Унци (1 Buc)

Екстра Големи Преголеми Бања Крпи, Памук, турски Крпи, Сива, 35x80 инчен - Максимална Мекост и Absorbency

DEN 717.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% турски Висок Квалитет Памук, Сива, ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА : Пакет 1 содржи 1 Крпа.Изработени од природни материјали, безбеден за вашето семејство Исклучително Меки.Една крпа е 100 грама.Секој Крпа Големина : 900x200cm (35x80 инчи). 100% Ringspun Турски Крпи.Нашите крпи направен од Многу Висок Квалитет на турски Предиво (20/2 Отворен Крај Предиво Квалитет).Тоа го прави пешкири, повеќето ТРАЕН и МЕКА за долго време.Нашите Крпи се Еко Пријателски; Тие Се Помеки со Секое Миење, Овие Влошки се Направени од 100% Премија турски Памук, што Ги Прави Исклучително Меки.Се препорачува Миење на Крпи Пред Употреба, како Ткаенина Станува Помек После Секое Миење.Секој Крпа Големина : 90x200cm (35x80 инчи).

Главните својства