.

Baomain ANL-300A Електрична Заштита ANL Осигурач 300 Засилувач со Осигурач Носителот 1 Пакет

Baomain ANL-300A Електрична Заштита ANL Осигурач 300 Засилувач со Осигурач Носителот 1 Пакет

DEN 2364.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Монтажа во Pluggable во PCB Одбор.Внатрешно ANL Држач е погоден за 0 2 4 Мерач на Плоштадот. 300 Amp ANL Осигурач Вклучени.Осигурач Големина : 80 x 21 х 8мм/ 3.1" x 0.8" x 0.3" (L*W*T).Носителот Големина : 123 x 38 x 38mm / 4.8" x 1.5" x 1.5" (L*W*H).Златен тон позлатен лим лист изградба,издржливи Завршница и Conductivity Working за инвертери и автомобил аудио и други високи тековни applications Easy Инсталација за повторното користење Комбинации во Осигурач Држачот.

Главните својства