.

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со Битка со Сега Играчки Глувчето Диносаурус PC Слика Книга, TPU Guard Филм Заштитник [ НЕ Калено Стакло Заштитници ]

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со Битка со Сега Играчки Глувчето Диносаурус PC Слика Книга, TPU

DEN 784.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не Калено Стакло : Мека и ултра-тешки TPU материјали, совршено одговара на контури на вашиот уред.Ultra HD : 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција.Меур, отпечатоци & прашина слободни, жолто-отпорни. 0.14 mm супер дебелина обезбедува чувствителност на допир. 4 H цврстина противи scuffs и гребнатини.Не леплива остатоци кога отстранети.Било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку порака.

Главните својства