.

Молња да РКА Кабел со Полнење Порта,Apple MFi Заверена iPhone Помошен Аудио Y Splitter Адаптер Компатибилен iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7/6 iPad и iPod на Власт Засилувач,Стерео во Автомобил,дома?

Молња да РКА Кабел со Полнење Порта,Apple MFi Заверена iPhone Помошен Аудио Y Splitter Адаптер Компатибилен

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е најдобар избор за возење, семејни дружења, канцеларија состаноци, итн Фантастична Аудио Квалитет Злато позлатен конектори и бакар се обезбеди максимална е спроводливост и издржливост, обезбедување на оптимални стерео аудио пренос.ако имате било какви прашања во врска со оваа молња кабел, ве молиме контактирајте со нас.Поддршка i OS 10.Се користи за звучници, автомобили, бродови, аудио засилувачи, домашни театри и други уреди со РКА приклучоци.

Главните својства