.

Timken HA592460 Оска Лого и Центар Собрание

Timken HA592460 Оска Лого и Центар Собрание

DEN 2056.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува тесна одговара на тркала.Пренесува моќ, без лизгање.Направени од високо-квалитетни материјали.Се зголемува производ сигурност и го подобрува ефикасноста.Лесно одржување.Timken Аксел Лого и Центар Собири се дизајнирани за поддршка на возилото тежина.Овие лежишта се подмачкано, запечатени и заврши со центар собранието.Тие се обезбеди тесна одговара на тркала и се пренесува на власт без лизгање.Овие центар собранија се одржување слободни, лесно да се инсталира и да се зголеми производ сигурност додека подобрување на перформансите.

Главните својства