.

UMA Длабоко Појаснување на Лицето Масло | Ајурведа Detoxifying се Соочуваат со Масло за Blemish Склони, Мрсна, Чувствителна Кожа | Органски Есенцијални Масла (0.5 fl мл | 15 ml)

UMA Длабоко Појаснување на Лицето Масло | Ајурведа Detoxifying се Соочуваат со Масло за Blemish Склони, Мрсна,

DEN 2160.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Разјаснување и смирувачки.Комбинација / Мрсна.Blemish Склони.Порите.Ботанички агенти за борба против акни-предизвикуваат бактерии на кожата.Moisturizes кожата, како што тоа ги уредува своите природни масла производство на функции, минимизирање на вишокот на нафта без предизвикува сувост.Го одржува природниот себум производство за да се спречи сушењето и кршење.Дава природна бариера од животната средина загадувачи и нечистотии, кои инаку би навлезат во кожата.

Главните својства