.

Мали Лего Градежни Плочи Додаток Поставите 9388 за Девојки и Момчиња, на Возраст 4 & Up (22Piece)

Мали Лего Градежни Плочи Додаток Поставите 9388 за Девојки и Момчиња, на Возраст 4 & Up (22Piece)

DEN 719.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики 22 градежни плочи во три различни големини и со различни бои.Осум 2.5" X 5" Плочи (два секој од четири бои).Осум 2" X 4" Плочи (два секој од четири бои).Шест 5" X 5" Плочи (два секој од три бои).За возраст од 4 и нагоре.Проширете ги вашите ЛЕГО Колекцијата со прилог на градење на плочи додаток во собата.Ќе добиете три различни големини во различни бои.

Главните својства