.

TyZHL Magsafe Кожен Паричник Држачот на Случајот + Магнетни Јасно Видиме Случај Маска, Компатибилен со iPhone 12/12 Мини / 12 Pro / 12 Про Max

TyZHL Magsafe Кожен Паричник Држачот на Случајот + Магнетни Јасно Видиме Случај Маска, Компатибилен со iPhone

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛНОСТ - Компатибилен со i Phone 12, i Phone 12 Про, i Phone 12 Мини и 12 Про Max.Пакет се Вклучени : 1 * Транспарентна Магнетни Видиме Случај, 1* Кожа Магнетна Картичка Паричникот Носител (i Phone не се вклучени).ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Го видиме случај со полно тело, shockproof тешки Капка заштита без големо.Ултра-тенок покрие со покрена усните на предната и задната страна, и засилен перница баферот на аглите за да се задржи екранот на камерата леќи на камерата до исклучување на рамна површина.Картичката паричникот случај се карактеризира со силен вградени магнети кои го овозможуваат тоа да лесно се прибере во место на задниот дел на вашиот i Phone.Да ТЕ НАПРАВИ УНИКАТЕН - Магнетни Видиме Случај Изградена-во 38 quadrupole магнети автоматско усогласување со maggsafe безжичен полнач, 360 степен ротација магнетни полнење.Премиум синтетички кожа дава елегантен и професионален изглед.Магацинот на Магнетна картичка паричникот случај на врвот на Јасна или Силиконски Случај со Mag Safe да се создаде изглед што е уникатен за вас.ПРЕНОСНИ - Преносни паричникот случај, тоа е дизајниран со прецизни cutouts, можете да го носат со вашиот корисни картичка било каде, и да го користите во секое време.На Кожен Паричник е заштитен па тоа е безбедно за кредитни картички.Се вклопува 2-3 картички.Со транспарентни магнетни видиме случај, тоа го прави картичка паричникот случај посилни адсорпција.СОВРШЕН - Совршен подарок за пријател, бизнис, љубовник, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ и Нова Година.Ќе ви овозможи да го носи вашиот ID & Кредитни Картички & Дебитни Картички & Пари со вас на Сите Времиња.Ty ZHL Кожа Магнетна Картичка Паричникот Носителот со Mag Safe За i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 Мини Mag Safe е нова екосистем на додатоци за лесно приврзаност и побрзо безжично полнење.Со бескрајни комбинации, постои микс за да одговара на било какви стил.Дизајниран со двете стил и функција на ум, i Phone Паричник со Mag Safe е совршен начин да се задржи вашето име и кредитни картички блиску на дофат на раката.Паричникот карактеристики силни вградени магнети кои го овозможуваат тоа да лесно се прибере во место на задниот дел на вашиот i Phone.Можете дури и може да магацинот на врвот на јасна или силиконски случај со Mag Safe да се создаде изглед што е уникатен за вас.На кожен паричник е заштитен па тоа е безбедно за кредитни картички.Компатибилност i Phone 12 Mini, i Phone 12, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max.Пакет Included1 * Транспарентна Магнетни Видиме Случај, 1* Кожа Магнетна Картичка Паричникот Носител (i Phone не се вклучени).

Главните својства