.

11x14 Црно Дрво Слика Рамка со 2 Душеци - Прикажува 8x10 или 8.5x11 Фотографии со Мат или 11x14 Без Мат - Широк Лиење - Колаж Фото Рамки со Надградба на Стакло за Ѕид или Tabletop Екр?

11x14 Црно Дрво Слика Рамка со 2 Душеци - Прикажува 8x10 или 8.5x11 Фотографии со Мат или 11x14 Без Мат - Широк

DEN 349.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршен декор за вашиот дом и канцеларија.Супериорен Материјал : слика рамка карактеристики на згусне easel на задната страна за маса или tabletop екранот и здрав монтира на ѕид виси хардвер за ѕид виси. ✔ На колаж слика рамки се завиткани многу внимателно да се обезбеди безбедно испорака.Совршен за 8x10 инчен слики со мат, 8.FRANOVO, ДА ГИ ЗАДРЖИ ВАШИТЕ ГОЛЕМИ МОМЕНТИ ЗАСЕКОГАШ!Сите наши фото рамки се направени од премиум квалитет на материјалите и повеќето се дизајниран од страна на нас, што ги прави идеална уникатни подароци.Може да се користи како документ на сертификатот рамка.2 mm Калено Стакло * Екран Начин : Ѕид-виси & Tabletop * Количина : 1 Пакет Карактеристики на Производот ✔ Класична црна галерија калапи.

Главните својства