.

Удар Игла Алатка за Полнење 24 Виножито Боја на Везови Тема 10 Компјутери Везови Удар Игли Мека Лента Мерка Предиво Ножици Цвест Мевосек Напрсток Threader за Везови Коне?

Удар Игла Алатка за Полнење 24 Виножито Боја на Везови Тема 10 Компјутери Везови Удар Игли Мека Лента Мерка

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Удар Везови Колекции се Вклучени : Нашата удар игла везови колекции вклучува 24 бои крстот крои тема, 10 компјутери везови удар игли и други корисни везови додатоци, игла threaders, мека лента мерка, предиво ножици, цвест мевосек и Напрсток.Голема и компактен крстот крои дополнителен комплет за везови конец poking, нараквица одлуки и крстот крои занает. 24 Богата Боја Везови Конец : Нашата везови конец е премија памук везови тема.Тоа е потпис мека чувствуваат и свилен сјај противи tangles и го прави многу лесно да бод со.Нашите обоени конец и материјали за полнење се одличен подарок за деца или возрасни заинтересирани во везови crossstitching или нараквица string одлуки. 10 Големини руската Удар Игли : Ние обезбеди 10 парчиња мал удар игли за луѓе кои добивање започна во крстот крои poking. 9#-20# 7 компјутери удар игла алатка може да бидат обезбедени со игла се справи, игла совети само притисни во дршката е во ред.И тоа, исто така, може да се користи без рачка, како и.Покрај другите 3 големини удар игли веќе фиксна се справи, не треба да инсталирате игла се справува.Практична Везови Материјали : На напрсток може да ги заштити вашите прсти од повреда, и игла threader може да ви помогне да тема eaily и подобрување на везови брзина.И зачувајте го вашето време да ги купите овие везови удар алатка обезбедува дополнително.Широко Апликација : 10 големини везови игли за различни потреби да се користи во текстил,завеса, pillowcases, табани, purses, крпи, табела облека и други често користени предмети за домаќинството, како и повеќе како вашата имагинација може да се постигне.Подарок на везови комплет за Божиќ или Родендени, совршен за младите девојки и деца.Удар Игла Везови Колекции : 1 x thimble1 x scissors1 x цвест ripper1 x лента мерка 10 x удар needles4 x игла threader24 x везови floss2 x удар игла handle10 Компјутери Везови Удар Игли : Овие крои удар игла имаат вкупно 10 големини, #9, #10, #12, #14, #16, #18, #20, #25, #30, #35, и #9, #10, #12, #14, #16, #18, #20, вкупно 7 големини удар игла бројот е означен во иглата опашка за лесно да ги разликуваат. 24 Бои Крстот Крои Конец : Нашата везови тема богата со 24 бои.Погоден за вашето везови проекти, овозможи да ги пренесат овие шарени везови теми на убави модели.Предупредување : Овие предиво удар игла е точка е толку остри дека треба да се задржи подалеку од деца.

Главните својства