.

Деца Деца Бебе Девојки Божиќ Облека Дедо Plaid Долг Ракав Pullover Блузи + 2 парчиња Одблесокот Панталони Сет за Малку Девојки

Деца Деца Бебе Девојки Божиќ Облека Дедо Plaid Долг Ракав Pullover Блузи + 2 парчиња Одблесокот Панталони Сет

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машина За Миење.Материјал : Божиќ деца девојки облека ser е направен од памук мешавина, удобно и дише, мека и пријатна, кожата-пријателски, нежни машина за миење, не се намалат и исчезнат.Дизајн : Симпатична дете девојка божиќ облека е околу врат, разгореа ракави, црвена и црна решетки елементи и Дедо Мраз на главата за печатење дизајн, полите е износени и решетката дизајн, со еластична бенд разгореа панталони, вашиот малку е дефинитивно cutest и ќе добиете многу комплименти.Стил : дизајн на Божиќ бел дното панталони собата е многу карактеристична и најдобра облечи за Божиќ, деца девојка зима outifts, малку девојки посебен празник фустани, да ги задржи вашите девојки модерен и симпатична во пролет, лето ,есен,зима.Повод : Совршен за Божиќ облека, семеен одмор, празник, повик за секојдневна облека, униформа, одмор, Божиќ, фотографија, забава, свадба, посебен повод.Големина : 2-парче Божиќ костимот поставен, симпатична и модерен бебе Божиќ блузи и панталони, погоден за бебе девојка од 12 месеци, 18 месеци 24 месеци, 1 T, 2 T, 3 T,4 T,5 T,6 T девојки.Големина на Табелата(cm) 80 Блузи Должина : 35 Биста : 54 Панталона Должина : 47 Половината : 40 Age : 12-18 Months90 Блузи Должина : 37 Биста : 57 Панталона Должина : 50 Половината : 42 Возраст : 18-24 Months100 Блузи Должина : 39 Биста : 60 Панталона Должина : 53 Половината : 44 Age : 2-3 Years110 Блузи Должина : 41 Биста : 63 Панталона Должина : 56 Половината : 46 Age : 3-4 Years120 Блузи Должина : 43 Биста : 66 Панталона Должина : 59 Половината : 48 Age : 4-5 Years130 Блузи Должина : 45 Биста : 69 Панталона Должина : 62 Половината : 50 Age : 5-6 Години.

Главните својства