.

Naanle Акварел Дрвото на Животот Страна се Насликани Шарени Четири Сезони Дрво Мека Бања Пешкир Абсорбента Рака Крпи Повеќенаменски за Бања Хотел Теретана и Спа 30x15

Naanle Акварел Дрвото на Животот Страна се Насликани Шарени Четири Сезони Дрво Мека Бања Пешкир Абсорбента Рака

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

80% Полиестер + 20% Polyamide Влакна.Увезени.Големини : 30x15 инчен;.Материјал : Микрофибер,80% Полиестер + 20% Polyamide Влакна;.Кориснички еден двострано печатени крпи, машина перат, брзо Сушење;.Функција : Светлина, дише, пот-абсорбента и освежување.Не исчезнува, не сомот, мека и кожа-пријателски, лесно да се носат.Бидат погодни за Салата, спортското игралиште, базен, трчање, различни прилики; Совршен декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, спа, плажа, базен, Затворен Тоа е, исто така, е идеален да се користи како Роденден/Мајка/Ден Одмор подарок.Naanle Акварел Дрвото На Животот Страна се Насликани Шарени Четири Сезони Дрво Мека Бања Пешкир Абсорбента Рака Крпи Повеќенаменски за Бања Хотел Теретана и Спа 30"x15"Големини : 30x15 инчен;Материјал : Микрофибер,80% Полиестер + 20% Polyamide Влакна;Кориснички еден двострано печатени крпи, машина перат, брзо Сушење;Тема : Светлина, дише, пот-абсорбента и освежување.Не исчезнува, не сомот, мека и кожа-пријателски, лесно да се носат.Бидат погодни за Салата, спортското игралиште, базен, трчање, различни прилики; Совршен декоративни крпа за бања, хотел, канцеларија, спа, плажа, базен, Затворен Тоа е, исто така, е идеален да се користи како Роденден/Мајка/Ден Одмор подарок.Производот не е погоден за топла перење на температури над 40 степени.Мазна насока на косата, може да се задржи оригиналната шема.

Главните својства