.

Веб камера 1080P Full HD 2К 4K 1K 8K Компјутер Автофокус Веб Камери 120 Степен во Живо Стриминг Widescreen за Повикување на веб Камера

Веб камера 1080P Full HD 2К 4K 1K 8K Компјутер Автофокус Веб Камери 120 Степен во Живо Стриминг Widescreen за

DEN 439.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

1.Компјутер камера со Изгради-во микрофон, со што автоматски филтри било бучавата во позадина, го направи вашиот глас доаѓа преку кристално јасни.Високата чувствителност микрофон ви овозможува да ужива јасен глас за кавга-бесплатно комуникација. 2.HD веб-камера со 120 степени, широк агол, да им покажете на пријателите повеќе од вас во 16 : 9 widescreen, лесно да стримувате видео, да споделувате снимено видео записи или vblog.Совршен за конференции, видео повик, во живо стриминг, снимање, игри. 3.Само plug and play, Се нагоре и трчање веднаш, без да се мачат за да инсталирате никакви драјвери.Едноставно поврзете HD камера за да ја вашиот компјутер и видео разговор веднаш, Windows Messenger или вашиот омилен размена на инстант пораки на апликацијата. 4.Веб камера 1080 P/2 K/4 K/8 K/1 K, широко се компатибилни за ПРЕ, на Грч, на XBOX ЕДЕН, за Миксер, за Xsplit, за Yahoo Видео messenger, Андроид IPTV, итн.На 1080 P/2 K/4 K/8 K/1 K веб камера ви овозможува да livestream висока резолуција без проблеми. 5.АВТО ФОКУС функцијата, елиминирање на проблеми на повторува фокусирајќи се, брзо расте, висока чувствителност, може да обезбеди јасни слики и детали во различни сценарија. 1.Компјутер камера со Изгради-во микрофон, со што автоматски филтри било бучавата во позадина, го направи вашиот глас доаѓа преку кристално јасни.Високата чувствителност микрофон ви овозможува да ужива јасен глас за кавга-бесплатно комуникација. 2.HD веб-камера со 120 степени, широк агол, да им покажете на пријателите повеќе од вас во 16 : 9 widescreen, лесно да стримувате видео, да споделувате снимено видео записи или vblog.Совршен за конференции, видео повик, во живо стриминг, снимање, игри.. 3.Само plug and play, Се нагоре и трчање веднаш, без да се мачат за да инсталирате никакви драјвери.Едноставно поврзете HD камера за да ја вашиот компјутер и видео разговор веднаш, Windows Messenger или вашиот омилен размена на инстант пораки на апликацијата. 4.Веб камера 1080 P/2 K/4 K/8 K/1 K, широко се компатибилни за ПРЕ, на Грч, на XBOX ЕДЕН, за Миксер, за Xsplit, за Yahoo Видео messenger, Андроид IPTV, итн.На 1080 P/2 K/4 K/8 K/1 K веб камера ви овозможува да livestream висока резолуција непречено 5.АВТО ФОКУС функцијата, елиминирање на проблеми на повторува фокусирајќи се, брзо расте, висока чувствителност, може да обезбеди јасни слики и детали во различни сценарија Опис: Производот Категорија : HD Камера(1080 P/2 K/4 K/8 K/1 K) Тип на Сензор : CMOS Треба да се Вози : Слободен Диск Сликата контролна Функција : Авто Фокус, Автоматски Баланс на Белата боја, Авто Изложеност Контрола.

Главните својства