.

SOCKIR Светлата Собранието Компатибилен со 2000-2005 Chevy Impala

SOCKIR Светлата Собранието Компатибилен со 2000-2005 Chevy Impala

DEN 4402.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Директни Топ-На OE Fitment.Ги исполнува или го надминува DOT & SAE Стандарди.Ја Подобрува Видливоста & Возило Изглед.Доаѓа со двете возач & патникот страни.Plug-n-игра операција.Ве молиме бидете сигурни дека овој производ натпревари вашето возило пред да го купат со проверка на fitment информација подолу : .Збир на фарови : 1 x возачот страна и 1 x патникот страна.Answer : ___________________________ Note : Светилки не се опфатени со ова собрание. 2000 -2005 Chevy Impala.SOCKIR фарови доаѓаат со врвен квалитет.Значи, она што тестови кои тие ги поминале?Температурата & Влага, Сол Спреј, Прашина, Влага & Шок-отпор.Сè што може да се размислува за она што фарови треба да има.Што друго може да се погледне за?.Ви треба повеќе од светлината и сигурен греди за ноќно возење.Тоа е многу важно за вашата безбедност и безбедноста.SOCKIR фарови ви помогне да остане безбедно со подобра осветленост & сигурност. 2000 -2005 Chevy Impala.

Главните својства